Партнери

ТОВ "Агроген Ново"

У 2012 році у Всеукраїнському науковому інституті селекції (ВНІС) відкритий діагностичний центр для агропромислової галузі – ТОВ «АГРОГЕН Ново». Компанія була створена провідними фахівцями Києва та Харкова в галузі фітопатології, селекції, генетики та молекулярної генетики.

Лабораторія надає кваліфіковані послуги здіагностики у сферах рослинництва та ветеринарії. 
Ми пропонуємо Вам широкий спектр аналізів з використанням біохімічних та молекулярних методів, що забезпечать контроль якості продукції рослинництва та сортової належності насіннєвого і посадочного матеріалу, своєчасну та високоспецифічну діагностику фітопатогенів насіння та рослин, моніторинг фітосанітарного стану посівів та збереження сільськогосподарської продукції.

Також ми проводимо діагностику збудників інфекційних хвороб у тварин.

Основними діагностичними методами нашого центру є полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР), імуноферментний аналіз (ІФА) та імунохроматографія (ІХА).

Компанія бере участь у реалізації наукових проектів в області селекції рослин, геносистематики та картування геномів сільськогосподарських культур.

Наші клієнти – провідні сільськогосподарські компанії України, науково-дослідні інститути, університети, виробники харчової продукції, ветеринарні клініки.

Впроваджена система контролю якості:

  • Свідоцтво про відповідність системи вимірювання вимогам ДСТУ ISO №10012:2005  № 01-0199/2017 від 21 грудня 2017 року.
  • Свідоцтво про акредитацію відповідність вимогам ДСТУ ISO 17025:2006 №201867 від 23 грудня 2019 року.
Адреса:
61070, м. Харків, вул.Шишківська 2В
Телефони офісу:
+380 (97) 537-52-00 +380 (50) 010-78-64
E-mail:
agrogennovo@gmail.com
Сайт:
www.agrogen.com.ua

ТОВ «Базіс Хім»

ТОВ «Базіс Хім» має мету забезпечити клієнтів якісними засобами захисту рослин, мікро і моно добривами. Компанія реалізує пестициди всесвітньо відомих компаній, лідерів хімічної та сільськогосподарської галузі.

Виробники продукції, яку ми пропонуємо до використання, знайомі всім - «БАСФ», «Байєр», «Дюпон», «Монсанто», «Сингента» та ін. В асортименті також маємо продукцію вітчизняних виробників - «Альфа Хімгруп», «Хімагромаркетинг» та ін.


Широка різноманітність препаратів, призначених для захисту рослин, дозволяє нашим клієнтам підібрати той, що оптимально підійде для Вашої конкретної ситуації.


Цілеспрямована та кваліфікована команда ТОВ «Базіс Хім» надає аграріям сервіс високого рівня, пропонує якісну продукцію, вигідні умови співпраці, агрономічні консультації, зручну та своєчасну доставку товарів.

Ми цінуємо Ваш час, тому доставимо потрібні пестициди та мікродобрива до Вашого господарства швидко та в зручний для Вас час.

Адреса:
03022, г. Київ, вул. Васильківська, 30
Телефон:
+380 (95) 238-17-55, +380 (67) 373-28-11
Факс:
+380 (44) 507-11-70
E-mail:
bazisxim@gmail.com
Сайт:
bazishim.com.ua

Алем Агро

ТОВ «АлемАгро»  - дистриб’ютор насіння компанії ВНІС в Казахстані.

AlemAgro - провідний постачальник засобів захисту рослин, насіння та мікродобрив. Завдяки інноваційним та якісним продуктам, технологіям, сильній команді фахівців і відповідальному підходу до бізнесу, AlemAgro є довгі роки надійним партнером. Компанія AlemAgro постійно прагне до розвитку і ділиться світовим досвідом, передовими технологіями з фермерами по всьому Казахстану.


Пропозиція компанії:

провідний постачальник засобів захисту рослин, насіння та мікродобрив.

Адреса:

Республіка Казахстан, м.Алмати, пр. Абилай хана, 135, БЦ White Tower;


Tel: +7(727)355-99-77


E-mail:

office@alemagro.com

Де Нова Агро

ТОВ «Де Нова Агро»  - дистриб’ютор насіння цукрової кукурудзи селекції ВНІС  в Узбекистані.

ТОВ "Де Нова Агро" заснований в 2006 році в Ташкенті, Республіка Узбекистан, і вже 14 років активно працює на ринку мікро розмноження рослин і культивування тканин зі своїми якісними продуктами і послугами світового класу.


Пропозиція компанії:

Однорідні рослини, вільні від хвороб і вірусів, отримані шляхом мікро розмноження in vitro;
Консультаційні та інші послуги в галузі рослинництва і біотехнології рослин.

Адреса:

Узбекистан, Ташкентська область, Кібрайскій район, вул. Університетська 2;


Tel: + 998977166516


E-mail: info@denovaagro.com

denovaagro.com